محصولات دوران - VOIP

تکنولوژی IP Telephony و NGN فناوری جدید مخابراتی است که در چند سال اخیر به موازات گسترش سایر فناوری‌های ارتباطی از قبیل شبکه‌های کامپیوتری، اینترنت و غیره پیشرفت کرده و به سرعت صنعت مخابرات و بازار مصرف را تحت تاثیر قرار داده است.

این تکنولوژی در واقع نوع جدیدی از دستگاه‌های مخابراتی است که بر روی بستر شبکه‌های کامپیوتری فعالیت می‌کند، لذا علاوه بر این که تمامی انتظارات از یک مرکز مخابرات را برآورده می‌سازد، برای ارائه خدمات و سرویس‌های نامحدود و جدید انعطاف پذیر می‌باشد و همین امر باعث گردیده که فعالان عرصه ارائه خدمات مخابراتی بتوانند با سرمایه‌گذاری کم و مخارج عملیاتی پایین، طیف وسیعی از سرویس‌ها را در اختیار استفاده‌کنندگان قرار دهند.

  • پرسنل متخصص

    متخصصین، پروژه ها را مدیریت می کنند.
  • مشتریان

    بیش از 3000 مشتری و نمونه‌کار
  • پشتیبانی فنی

    ارائه خدمات پشتیبانی حرفه ای
VOIP

محصولات بومی گروه دوران - VOIP


کاربرد و توسعه IP Phone ها برخلاف سیستم‌های مخابراتی سنتی منجر به همگرا شدن سرویس‌های صوتی، تصویری و داده‌ها شده است که دیگر نیازی به سرمایه‌گذاری جداگانه روی تک تک سرویس‌های مخابراتی نمی‌باشد و سرمایه‌گذاری فقط روی تکنولوژی IP Phone متمرکز می‌گردد.

سیستم مرکز تلفن شرکت دوران با نام تجاری DVM یک سیستم ترکیبی مبتنی بر IP می‌باشد. منظور از سیستم ترکیبی این است که علاوه بر برقراری ارتباط تلفنی از طریق شبکه‌های کامپیوتری امکان ارتباط این سیستم با خطوط مخابراتی و در نهایت ارتباط با تمامی نقاط شهر، کشور و حتی جهان را برقرار می‌کند.

این محصول توسط بخش نرم‌افزار شرکت دوران بروز‌آوری و بهینه گردیده و سخت‌افزارهای مورد استفاده در این سیستم از میان طیف گسترده و متنوعی از قطعات و محصولات استاندارد جهانی تامین می‌گردد. همچنین شایان ذکر است که تیم مدیریت و طراحی DVM بطور مستمر در حال بهینه‌سازی و افزایش قابلیت‌های این محصول می‌باشد.

VOIP

6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0