نرم افزار

گسترش روز افزون شبکه‌های کامپیوتری، مسائل و نیازهای مهمی همچون مدیریت، امنیت، نگهداری و یکپارچه سازی سیستم‌ها را در پی دارد.

گروه دوران با بهره گیری از کارشناسان بازارگانی خارجی و نیز استفاده از تخصص و تجارب کارشناسان برجسته شبکه، امنیت و ارتباطات موفق به دریافت نمایندگی فروش محصولات معتبر و شناخته شده نرم افزاری شده است.

این مجموعه مفتخر به ارائه این محصولات و خدمات به مراکز بی‌شماری از نهادهای دولتی و خصوصی از جمله وزارت خانه‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ می باشد.

مشاهده جزئیات
نرم افزار
دورتال

سخت افزار

تجهیزات سخت افزاری شبکه بسیار متنوع هستند. باتوجه به گستردگی نیازهای تشکیلات ارتباطی مختلف در شبکه های کلان، سخت افزارهای متعددی با کارکردها و امکانات متفاوت برای تجهیز کردن انواع مدل های شبکه موجود است.

گروه دوران نماینده فروش انواع تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز برای تمامی مراکز صنعتی و تولیدی، بیمارستان‌ها، بانک‌ها، کسب و کارهای بزرگ و متوسط، موسسات و شرکت‌های فعال در حوزه نفت و گاز و ... می‌باشد.

مشاهده جزئیات

VoIP and VC

صوت یا صدای انسان سیگنالی آنالوگ است. بنابراین در مبدأ از یک مبدل سیگنال آنالوگ به دیجیتال، استفاده می‌شود. با توجه به اینکه صوت می‌ بایست جهت انتقال از طریق شبکه IP به بسته‌هایی از جنس دیتا تبدیل شوند، دیجیتال شدن سیگنال صوت اهمیت ویژه‌ای دارد.

گروه دوران ضمن انجام اقدامات تخصصی در خصوص نصب، راه اندازی و پیاده سازی VoIP و VC نمایندگی فروش برترین برندهای حوزه ویپ و ویدئوکنفرانس در ایران می باشد.

مشاهده جزئیات
VoIP and VC
6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0