امنیت

در جهان امروز، اطلاعات کلیدی‌ترین دارایی و سرمایه در جهت رشد و موفقیت هر سازمان است. به همین منظور باید اقدامات لازم برای حفظ امنیت این سرمایه مهم صورت گیرد. بومی‌سازی فناوری‌های راهبردی حوزه امنیت یکی از دغدغه های اصلی گروه دوران است و در چند سال گذشته و با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان ارشد این حوزه به نتایج شایان ذکری دست یافته است.

گروه دوران به منظور دست یابی به شعار "امنیت وارداتی نیست" سعی داشته تا در مهمترین موارد امنیتی از قبیل سیستم‌های سخت افزاری مدیریت تهدیدات یکپارچه (UTM) با ماژول هایی از قبیل فایروال، فیلترینگ، آنتی ویروس، مدیریت پهنای باند و ... گام های تاثیرگذاری بردارد.

مشاهده جزئیات
محصولات امنیت

شبکه

شبکه

شرکت دوران از همان بدو تاسیس، اقدام به تولید نرم افزار و ارائه خدمات مرتبط با شبکه‌های کامپیوتری نمود. گستره محصولات و خدمات این شرکت در این زمینه چنان فراگیر بوده است كه مشتریان بسیار زیادی در این زمینه جذب این شرکت شده‌اند.

تولید و ارائه محصولاتی جهت کنترل دسترسی، مدیریت و محافظت از منابع شبکه و همچنین ارائه خدمات متنوع جهت نصب و راه اندازی انواع شبکه‌ها و مراکز سرویس‌دهنده به این شبکه‌ها، باعث شده تا گروه دوران را قادر سازد که با بهره‌گیری از تیم خبره و مجرب خود، پاسخگوی نیازمندی‌های متنوع سازمان‌ها، نهادها، مجموعه‌ها و شرکت‌ها باشد.

مشاهده جزئیات

راهکار جامع سازمانی دوران (ERP)

راهکار جامع سازمانی دوران (ERP)، مجموعه‌ای از سیستم‌هایی است که به‌صورت جامع، یکپارچه و فرایندگرا تمامی امور و فرایندهای شرکت‌ها و سازمان‌ها را در تمام حوزه ها اعم از سیستم‌های مالی، منابع انسانی، امور اداری، لجستيك، زنجيره تامين و همچنین تولید سیستم‌های خاص سازمان‌ها را مکانیزه می نماید.

راهكار جامع سازماني دوران با نام "اينفويار" با استفاده از تكنولوژی JAVA و دیتابیس قدرتمند Oracle تولید شده است كه نه تنها می تواند انتخاب مناسبی برای نیازهای شرکت‌ها و سازمان‌های بسیار بزرگ باشد بلکه برای شرکت‌هایی در ابعاد متوسط و حتی کوچک نیز یک گزینه كاملا مناسب محسوب می گردد.

مشاهده جزئیات
اینفویار
دورتال

دورتال

نام دورتال از دو واژه "دوران" و "پورتال" گرفته شده است. برند دورتال به مقوله طراحی و پیاده سازی پورتال سازمانی می پردازد. این تخصص البته یکی از بخش های گروه دوران به حساب می آید. یک پورتال سازمانی صرفا مختص دستگاه‌های دولتی نیست. با توجه به مفهوم جامع بودن در پورتال سازمانی می توان از آن برای شرکت های خصوصی، سازمان های دولتی، شهرداری ها و شوراها و ... استفاده کرد.

دورتال مجموعه ای است از سامانه های متنوع و کاربردی در راستای تامین راهکارهای استاندارد پورتال سازمانی کاملا امن؛ که با هدف نوآوری و توسعه در کسب و کار الکترونیک ارائه گردیده است.

آشنایی با دورتال

محصولات VoIP

تکنولوژی IP Telephony و NGN فناوری جدید مخابراتی است که در چند سال اخیر به موازات گسترش سایر فناوری‌های ارتباطی از قبیل شبکه های کامپیوتری، اینترنت و غیره پیشرفت کرده و به سرعت صنعت مخابرات و بازار مصرف را تحت تاثیر قرار داده است.

سیستم مرکز تلفن شرکت دوران با نام تجاری DVM یک سیستم ترکیبی مبتنی بر IP می باشد. این سیستم علاوه بر برقراری ارتباط تلفنی از طریق شبکه های کامپیوتری امکان ارتباط این سیستم با خطوط مخابراتی و در نهایت ارتباط با تمامی نقاط شهر، کشور و حتی جهان را برقرار می کند.

مشاهده جزئیات
محصولات ویپ - VoIP
هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

نقش آفرینی هوش مصنوعی (AI) در جهان امروز روندی فزاینده دارد و کاربردهای مبتنی بر آن، زندگی و جوامع بشری را دچار دگرگونی های گسترده کرده است.

شرکت داده پردازان دوران که ماهیتی دانش بنیان دارد، با هدف تولید سامانه های هوشمند و پاسخ به نیازهای مهندسی کشور، سالهاست که به پژوهش و نوآوری در این حوزه روی آورده و هم اکنون راهکارهای بومی و محصولات نوآورانه ای را در اختیار دارد.

این راهکارها و محصولات با استفاده از فناوری‌های روزآمد از قبیل شبکه‌های عصبی، Deep Learning، Cloud Computing و ... طراحی و تولید گردیده و طبعا از ویژگی بسیار مهم امکان متناسب سازی برحسب کارکرد موردنیاز متقاضیان، برخوردار خواهند بود.

مشاهده جزئیات
6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0