خدمات امنیت

افراد و گروه‌هایی (هکرها) وجود دارند که توانایی مشاهده، بررسی و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز به‌وسیله شبکه ارتباطی سازمان‌ها و مراکز مختلف را دارند. روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی جهت نفوذ به شبکه وجود دارد مانند Phishing تکنیـــک که جهت استخراج نقاط ضعف شبکه استفاده شده تا بستر حمله و نفوذ به شبکه فراهم شود.

توانمندی و کیفیت محصولات و خدمات این شرکت در این خصوص در حدی بوده که پروژه‌های ملی متعددی را در این زمینه اجرا نموده است. بهره‌مندی از متخصصين امنيت شبكه در زمینه تولید محصولات، ارائه خدمات و پیاده‌­سازی استانداردهای امنیتی قالب یک تیم منسجم باعث گردیده شرکت دوران پتانسیل بالایی برای اجرای پروژه­‌های امنیتی داشته باشد.

لیست خدمات امنیت
خدمات امنیت
خدمات شبکه

خدمات شبکه

ارائه خدمات متنوع در حوزه شبکه از جمله اقدامات این مجموعه می باشد. مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی مراکز داده، پیاده سازی راهکارهای مجازی سازی و رایانش ابری، پیاده‌سازی شبکه‌های LAN & WAN و ... از جمله خدمات گروه دوران در حوزه شبکه می باشد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش ضریب استفاده از این سرویس‌ها و خدمات هر روز شاهد به وجود آمدن مباحث جدیدتری در زمینه خدمات شبکه هستیم و لیست فعالیت‌هایی که بخشی از زیرمجموعه بزرگ خدمات شبکه هستند هر روز در حال افزایش است.

لیست خدمات شبکه

خدمات VoIP

ویپ که معادل انگلیسی آن VoIP است مخفف Voice over Internet Protocol است. اين واژه بيانگر انتقال صوت، فکس و سرويس‌های وابسته ازطريق بسته‌های IP و مشخصا اينترنت است. اين تكنولوژي داده‌های صوتی تلفنی را فشرده كرده و در طول خطوط داده سيــگنال كه امروزه برای ارتباط اينترنت و اينترانت استفاده می شود انتقال می‌دهد.

در حال حاضر یکی از نیازهای اصلی شرکت‌ها ایجاد یک اتاق کنفرانس مجازی برای برگزاری جلسات می باشد. بسیاری از شرکت‌ها به دلیل بعد مسافت و هزینه بالای رفت و آمد امکان برگزاری هر روز جلسات را نخواهند داشت ولی با بهره‌مندی از سیستم Video Conferencing قادر خواهند بود بدون توجه به محل جغرافیایی نقاط، اقدام به برگزاری جلسه در هر ساعت از روز نمایند.

لیست خدمات VoIP
خدمات VoIP
6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0